„Aludarių taurė 2016“ konkurso rezultatai

posted in: aludarių taurė, Naujienos | 0

Gegužės 7–8 dienomis vyko jau 5-oji „Aludarių taurė“. Joje buvo užregistruota 116 alaus rūšių, kurias išvirė 35 aludariai. Džiaugiamės ir šiuometiniu aktyviu aludarių dalyvavimu.

Pirmoji diena buvo skirta į konkursą pateikto alaus degustavimui ir vertinimui. Įvairių sričių atstovai – tinklaraštininkai, technologai ir namų aludariai vertino konkursinį alų. Alus buvo vertinamas „Alaus namuose“.

Teisėjus įamžinome bendroje nuotraukoje.

2016-05-07-08_aludariu_taure_IMG_2363

Kategorijų prizininkai:

pic_322 2016-05-09
Antroji diena buvo kupina veiksmo ir turėjo net dvi užduotis.

Pirmoji – „Aludarių taurė 2016“ viešoji degustacija „Atviras alus“. Degustacijos metu visi norintieji iš arčiau susipažinti su namų aludaryste galėjo pabendrauti su aludariais, paragauti jų gaminių ir tiesiog puikiai praleisti laiką. Norime padėkoti visiems namų aludariams, kurie rado laiko, noro ir jėgų edukuoti ir supažindinti renginio svečius su namų aludarystės amatu. Renginyje netrūko ir prie alaus puikiai derančių užkandžių, už tai norime padėkoti Renatai ir kompanijai bei Giedrei iš StorasPomidoras.

Antroji ne mažiau svarbi užduotis – finalo teisėjai turėjo išrinkti konkurso finalininkus, kurie džiaugsis dėmesiu, medaliais, dovanų čekiais, o geriausias namų aludaris dar ir taure! Teisėjavimas vyko naujos alaus vietos Beerhouse vienoje iš uždarų salių.

Bendra finalo teisėjų nuotrauka (Linas Čekanavičius, Alex Leit, Anna Shefl, Vidmantas Čičelis, Modestas Gailiūnas, Andrius Bagdzevičius, Marijus Guscevičius, Tomas Josas, Gediminas Volkas, Simonas Gutautas ir Phil Carmody):

2016-05-07-08_aludariu_taure_IMG_2671-2

Renginio kulminacija – rezultatų paskelbimas. „Aludarių taurė 2016“ finalininkai:
1 vieta – Modestas Gelžinis, saldusis stautas, 471 taškas.
2 vieta – Sigitas Rupeikis, miežių vynas, 463 taškai.
3 vieta – Gytis Gurklys, belgiškas Blonde, 442 taškai.

Visi finalo rezultatai:

2016-05-09 10_35_20-Microsoft Excel - finalo rezai pilni.xlsx

Be abejo vyrų džiaugsmas užpildė visą Beerhouse kiemelį!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.