„Atviras alus 2018“ – viešoji konkurso „Aludarių taurė 2018“ dalis

posted in: aludarių taurė, Naujienos | 0

Visus besidominčius namų aludaryste ir norinčius daugiau apie ją sužinoti kviečiame į mūsų renginį „Atviras alus 2018“ gegužės 13 d. (sekmadienį) į Volfas Engelman Studiją Kaune.

Renginio programa:
11.00–12.30 val. „Fermentum Mobile mielių akademija: šlapių mielių panaudojimas aludarystėje. Lietuviškos alaus mielės, surinktos ir išgrynintos iš senųjų Lietuvos aludarių“. Paskaitą ves Filip Paprocki, Fermentum Mobile vadovas. Paskaita nemokama, vyks anglų kalba.Būtina registracija el. paštu povilas@aludariutaure.lt.
13.00–18.00 val. Alaus, kuris buvo geriausias savo kategorijose, finalinis teisėjavimas (teisėjaus 12 teisėjų).
13.30–16.30 val. Viešoji dalis „Atviras alus“. Įėjimas tik su kvietimais. Dėl kvietimų kreiptis el. paštu jonaiste@aludariutaure.lt. Renginio metu vyks susipažinimas su namų aludariais ir jų pomėgiu. Turėsite galimybę pabendrauti su sėkmingai namuose alų verdančiais aludariais, sužinoti kokias sėkmes ir nesėkmes jie yra patyrę, paragauti jų gaminių. Apie dalyvaujančius namų aludarius ir jų alų skelbsime savo Facebook paskyroje.
Kviečiame susipažinti su alų pristatančiais aludariais:

18.00 val. Rezultatų ir nugalėtojų paskelbimas. Renginio uždarymas.

Renginio tikslas – populiarinti naminę aludarystę. Tai daug individualaus, rankų darbo reikalaujantis užsiėmimas, kuriam reikia žinių, kantrybės ir kūrybiškumo. „Aludarių taurė“ yra organizuojama jau septintąjį kartą, nes matom, kad žmonėms patinka šis renginys, o kiekvienais metais susidomėjimas juo vis didėja. Renginys suburia bendraminčius, puoselėjančius alaus kultūrą, verdančius alų namuose ir mėgstančius jį ragauti. Taip pat plečiamas žmonių akiratis, juos supažindinant su alaus vartojimo kultūra.
Aludarių taurė yra kasmetinis namų aludarių konkursas, kurio metu išrenkamas geriausias konkurso alus.
Renginys vyksta dvi dienas. Pirmą dieną vyksta viso konkursui pateikto alaus vertinimas sesijose. Sesijų nugalėtojai antrą dieną vertinami finale, kur ir išrenkamas geriausias konkurso alus.
Laimėtojui įteikiamas pagrindinis renginio prizas – Aludarių taurė.
Pirmos, antros ir trečios vietos nugalėtojai gauna rėmėjų įsteigtus prizus.

Renginio cenzas N20.