Kaip patogiai pasiekti „Volfas Engelman studiją“?

posted in: aludarių taurė, Naujienos | 0

Volfas Engelman studija yra įsikurusi Volfas Engelman daryklos teritorijoje (Kaunakiemio g. 2), Kaune, prie pat geležinkelio stoties.

Keli būdai, kuriais siūlome vykti:

1. Automobilių stovėjimo aikštelė tikrai talpi, tam atvejui, jeigu jus vežtų nedegustuosiantis kolega.

2. Traukinys. Nuo stoties iki vietos vos 4 min (300 m).

Internetu www.traukiniobilietas vienu apmokėjimu galima nupirkti tik iki 5 bilietų, nuo 6 žmonių ir daugiau taikoma grupės nuolaida. Lietuvos teritorijoje grupių nuolaidos nuo 6 – 10 žmonių grupė – 10 proc. nuolaida; 11-24 žmonių grupė – 15 proc. nuolaida, 25 ir daugiau žmonių grupė  – 20 proc. nuolaida. Grupės bilietai parduodami tik bilietų pardavimo kasose. Grupės bilietai parduodami keleivių grupei, kurie važiuoja tą pačią dieną, tuo pačiu traukiniu ir maršrutu. Kai grupę sudaro 6-50 asmenų, keleiviai privalo kreiptis į kasas likus ne mažiau kaip 30 min. iki pageidaujamo traukinio išvykimo ir pateikti prašymą pardavimo agentei. Grupinės nuolaidos nesumuojamos su kitomis Vežėjo taikomomis komercinėmis ir Lietuvos Respublikos transporto lengvatų įstatyme numatytomis nuolaidomis.

Daugiau  apie nuolaidas informacija galite rasti mūsų svetainėje: https://www.traukiniobilietas.lt/portal/info/nuolaidos-ir-akcijos, https://www.traukiniobilietas.lt arba maloniai prašome skambinkite  telefonu: +370 700 55111 kur mūsų darbuotojos suteiks Jums visą reikiamą informaciją.

Traukinių tvarkaraščiai ir bilietai: https://www.traukiniobilietas.lt/portal/ 

3. Autobusas. Nuo autobusų stoties iki vietos vos 8 min (650 m).

Vilniaus autobusų stoties tinkalpis.

Klaipėdos autobusų stoties tinklapis.

Šiaulių autobusų stoties tinklapis.

Panevėžio autobusų stoties tinklapis.