„Parodyk, ką gali“ – žiemos konkursas

posted in: aludarių taurė, kita, Naujienos | 0

Paskutinis ir pats šilčiausias konkursas šiais metais! „Parodyk, ką gali“ Vilniuje tikrai įvyks. Jau gruodžio 8 d. (šeštadienį) nuo 12 val. labai lauksime visų namų aludarių ir jų antrųjų pusių Alaus bibliotekoje.

Vilniaus aludarių klubas kas mėnesį organizuoja susitikimus/aptarimus, kuriuose namų aludariai analizuoja vieni kitų darbus, dalijasi patirtimi ir kaskart išmoksta naujų dalykų. Gruodžio mėnesio susirinkimas ypatingas – pasirenkama nauja renginio erdvė,  dalyvius užvaldo šventinės nuotaikos ir kalbos netyla iki vėlyvo vakaro.

 „Parodyk, ką gali“ – kasmetinis Vilniaus aludarių klubo renginys, kurio metu namų aludariai pristato savo geriausius kūrinius kolegų vertinimui. Kiekvienas, atsinešęs savąjį, iškart tampa ir teisėju! Paruošiami du teisėjavimo stalai – vienintelė taisyklė ta, kad aludaris negali vertinti savo atsinešto gėrimo. Ant vieno stalo palieka savąjį, o prie kito teisėjauja. Teisėjaujant yra pildomos vertinimo kortelės, rašomi balai, o vakaro pabaigoje apdovanojami daugiausia balų surinkę konkursantai.

Antrųjų pusių erdvė taip pat skirta teisėjavimui.

Aludarių komisijai reikia pateikti 1 l savo alaus, antrųjų pusių – 0,5 l. Pateikiamos alaus rūšys gali skirtis, pvz.: aludariams gali būti pateikiama gose su mėlynėmis, antrosioms pusėms double IPA rūšis.
Taip pat kviečiame į renginį atvykti aludarių gyvenimo drauges (-us) ir kartu patirti visus šventiškus malonumus – ragauti ir vertinti puikius antrųjų pusių išvirtus kūrinius!

Renginyje gali dalyvauti tik sulaukę 20 metų asmenys.

Renginį organizuoja Vilniaus aludarių klubas ir VšĮ „Aludarių taurė“.

Šiais metais į konkursą „Parodyk, ką gali“ privaloma išankstinė registracija iki 2018 m. gruodžio 6 d.: https://goo.gl/forms/BTsqq3cUsD2TObWD3

Užpildžius formą, jums bus atsiųsta etiketė.

Aludario dalyvio mokestis – 5 eur.
Gavėjas – VšĮ „Aludarių taurė“, sąskaitos numeris – LT83 7300 0101 3586 8305.

Renginys uždaras.