Aludarių taurės renginiai Kaune

posted in: aludarių taurė, Naujienos | 0

Mes labai didžiuojamės patekę į oficialų BJCP/AHA namų aludarių konkursų sąrašą. Su džiaugsmu bei pripažinimu turėsime ir dar daugiau atsakomybių.

Tiek prieš visus konkurso dalyvius, tiek prieš teisėjus, asistentus, rėmėjus ir visą bendruomenę.

„Aludarių taurė“ vyks Kaune, Volfas Engelman studijoje, Aludarystės centre. Ten ir susitiksime jau gegužės 18–19 dienomis. Konkurso taisykles galite rasti čia.

Faktas – mes augame!

Konkurso „Aludarių taurė 2015“ teisėjai
Konkurso „Aludarių taurė 2016“ teisėjai
Konkurso „Aludarių taurė 2017“ teisėjai
Konkurso „Aludarių taurė 2018“ teisėjai

Gegužės 18 d. teisėjausime ir vertinsime konkursui pateiktus namų aludarių kūrinius. Vėliau kviesime pabūti kartu smagiam ‘afteryje’ Volfas Engelman studijoje ir pasidalinti dienos įspūdžiais. Paruošėme kelias smagias staigmenas!

Gegužės 19 d. užsiimsime edukacija! Apie ją pranešime truputėlį vėliau. Vietų skaičius bus ribotas, tad registraciją būtinai paskelbsime iš anksto. Taip pat lauks viešoji dalis, kurios metu lauksime visų besidominčių alaus gamyba, tradicijomis bei vartojimo kultūra. Pristatysime namų aludarių kūrinius, papasakosime apie receptų kūrimą, gamybą, dažniausias naujoko klaidas ir, žinoma, ieškosime naujų skonių ir pažinsime itin platų alaus pasaulį! Dienai jau persiritus į antrą pusę apdovanosime pačius pačiausius!

Pagrindinis konkurso prizas – virimas Volfas Engelman studijoje su profesionalų komanda! Tokiu prizu džiaugėsi 2018 m. Aludarių taurės antrosios vietos laimėtojas – Eligijus.

Mažoji įžanga į Aludarių taurę suplanuota balandžio 13 d. šeštadienį. Volfas Engelman studijoje vyks konkursas „Parodyk, ką gali Kaune“. Konkurso tema – rūgštieji alūs. Taisykles paskelbsime netrukus! Pagrindinis konkurso tikslas – susipažinti su šiek tiek atnaujintomis teisėjavimo taisyklėmis ir smagiai praleisti laiką vertinant kolegų pateiktą alų! Daugiau informacijos apie ankstesnius mažuosius konkursus galite rasti čia, čia ir čia.

Kurkite, virkite ir drąsiai bandykite laimę! Esame šilta ir atvira bendraminčių kompanija!