„Baltijos puta“ Palangoje

posted in: aludarių taurė, Naujienos | 0

„Aludarių taurė“ 2020 metus atidaro Palangoje!

Klaipėdos namų aludarių bendruomenė sujudo ir kviečia visus palaikyti idėją bei dalyvauti konkurse „Baltijos puta“, dedikuotam tradicijoms ir inovacijoms.

Konkurso tema – stautai ir porteriai (9C. Baltic Porter; 13C. English Porter; 20A. American Porter; 27. Historical Beer (Pre-Prohibition Porter); 15B. Irish Stout; 15C. Irish Extra Stout; 16A. Sweet Stout; 16B. Oatmeal Stout; 16C. Tropical Stout; 16D. Foreign Extra Stout; 20B. American Stout; 20C. Imperial Stout; X. Specialty beer (bazinis stilius turi būti stautas ar porteris ir jis turi būti nurodytas registruojant alų, leidžiama Brett ar mišri fermentacija, vaisinis, SHV, sesijinis, rūkytas, brandintas su medžiu ir pan.)

Konkurse gali dalyvauti bet koks stautas ar porteris, atitinkantis BJCP reikalavimus. Pridavimas vyks nuo 2020 m. vasario 8 d. iki 2020 m. vasario 15 d. imtinai Gero alaus parduotuvėse Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Teisėjaus patys aludariai, principu – teisėjauju tai, ko pats nepridaviau, t. y. teisėjaujamas tik kitų aludarių pateiktas produktas. Po konkurso turėsime pramoginę dalį apie kurią paskelbsime šiek tiek vėliau. O, kad viešnagė Palangoje būtų malonesnė ir ilgesnė pasirūpinome, kad nakvynė su pusryčiais nakčiai kainuotų tik 25 Eur/asmeniui (dviviečiame kambaryje) viešbutyje „Amberton Green Apartments“, registracija tik Aludarių taurės FB žinute. Susitinkam, pateisėjaujam ir vakare užkuriam vakarėlį!

Pagrindinis prizas pirmos vietos laimėtojui bus suteiktas Amberton viešbučių grupės – dvi nakvynės su pusryčiais dviems pasirinktame mieste (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Palangoje).

Renginio pavadinimas: „Baltijos puta“
Renginio data: 2020-02-22
Renginio vieta: Viešbutis „Amberton Green Apartments“, M. Valančiaus g. 1, Palanga
Renginio taisyklės: Namų aludarių konkurso „Baltijos puta“ taisyklės